AlleFree – darmowe galerie

Statystyka

Zaoszczędzona kwota ogółem
6 865 380,00 zł
 
Oszczędności najaktywniejszego Użytkownika
341 322,80 zł
 
Ilość stworzonych galerii
1 100 443
 
Ilość dodanych zdjęć
5 966 083
 
Aktywnych użytkowników
18 716
 

Nie przegap

Galeria Plus za darmo (20 zdjęć)

Najczęściej zadawane pytania

Ile mnie to będzie kosztować?
Jak szybko zamienić stare galerie na galerie AlleFree.pl?
Ile mogę zaoszczędzić?
Gdzie jest haczyk? Kto za to wszystko zapłaci?
Jak długo mogę korzystać ze swojej galerii?
 

Blog AlleFree

11 porad fotograficznych dla Allegrowiczów

O AlleFree.pl

Każdy osoba, która korzysta z serwisu aukcyjnego Allegro wie, że aukcja posiada ograniczoną ilość darmowych zdjęć. Za dodatkowe ukazanie produktu musimy zapłacić i generować kolejne nieprzewidziane koszty związane z wystawieniem przedmiotu na sprzedaż. Allefree pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się funkcjonalną galerią zdjęć za darmo!

Z naszej strony codziennie korzystają setki internautów, którzy szukają darmowej i przede wszystkim sprawdzonej galerii zdjęć. AlleFree.pl gwarantuje nielimitowany dostęp do Twojej galerii zdjęć, którą możesz wykorzystać na Allegro lub innych portalach aukcyjnych takich jak eBay. Zobacz jakie to proste! Na Allefree utworzysz nową galerię automatycznie do Twojej aukcji bez ukrytych kosztów! 

Na naszej stronie znajduje się blisko milion galerii zdjęć, które w przeciwieństwie do innych serwisów nie są usuwane po danym okresie czasu. Na Allefree masz gwarancję, że utworzone galerie zdjęć będą dostępne cały czas i bezpłatnie! Wystarczy zarejestrować się na stronie przy użyciu adresu e-mail.

galeria zdjęćRegularne korzystanie z galerii zdjęć pozwala zaoszczędzić Twoje pieniądze! Przykładowo wystawiając blisko 100 przedmiotów miesięcznie jesteś w stanie zachować 100 złotych przy wystawianiu produktów na sprzedaż. Od początku działalności serwisu, Allefree łącznie zaoszczędziło ponad 4 miliony złotych! Najbardziej aktywny użytkownik serwisu łącznie zaoszczędził ponad 130 tysięcy złotych! 

Dział pomoc naszej stronie w przejrzysty sposób wytłumaczy m.in.:

  • proces automatycznej zmiany płatnej galerii Allegro na darmową galerię Allefree,
  • tworzenie nowej galerii i
  • umieszczanie kodu gotowej galerii zdjęć w opisie aukcji.

Dzięki temu bezproblemowo zaprezentujesz swój przedmiot wraz z naszą darmową galerią. Pamiętaj, że możesz stworzyć anonimową galerię bez konta na stronie.

Warto jednak zarejestrować się na stronie i korzystać z zaawansowanej galerii zdjęć! Nowa galeria+ to przede wszystkim zwiększona ilość zdjęć wysokiej jakości w galerii, która jest przypisana bezpośrednio do Twojego konta. Zarejestrowani użytkownicy korzystają z galerii zdjęć w nieskończoność! Nielimitowane album dostępne są w każdej chwili. Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, którzy dodali ponad 5 milionów zdjęć

Galeria została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle elegancko i funkcjonalnie. Użytkownik AlleFree.pl ma możliwość dostosowania wyglądu galerii zdjęć i wyboru stylu graficznego, który wyróżni Twoją aukcję spośród setek innych!  Dodawane zdjęcia nie są w żaden sposób kompresowane. Dzięki temu otrzymujesz album w wysokiej jakości wraz z przejrzystymi miniaturkami. Niezwykle funkcjonalny i prosty w obsłudze panel zarządzania galeriami sprawia, że Allefree jest najchętniej wybieranym serwisem oferującym bezpłatne galerie zdjęć. 

W każdej chwili możesz skontaktować się z administracją serwisu, która służy pomocą w razie jakichkowiek pytań i problemów z funkcjonowaniem strony.

Przestań marnować pieniądze podczas wystawiania przedmiotu i zacznij oszczędzać! Sprawdź, jak łatwo i za darmo możesz stworzyć galerię zdjęć, z której skorzystasz zarówno na Allegro jak i na eBay’u! Skorzystaj z AlleFree.pl już teraz!