Zaawansowana darmowa galeria+

AlleFree.pl pozwala tworzyć dwa rodzaje galerii:

  • galerie anonimowe,
  • galerie zaawansowane przypisane do konkretnego użytkownika (galeria+).

Wszystkie galerie są darmowe, jednak galeria+ pozwala na znacznie więcej:

Screenshot 2020-08-13 at 19.56.31

Wybierz darmową galerię AlleFree.pl i oszczędzaj na opłatach za wystawianie aukcji!

galeria+

Nowa galeria+ to najlepsze darmowe galerie Allegro w sieci! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie, a do Twojej dyspozycji oddamy pełnoprawną galerię z masą dodatkowych funkcji, które znacznie urozmaicą wygląd Twojej aukcji na portalach aukcyjnych.

Galeria+ to przede wszystkim nielimitowany czas trwania galerii w naszym systemie. To sprawia, że z utworzonego albumu zdjęć możesz skorzystać w każdej chwili z gwarancją dostępnej galerii w naszej bazie. Darmowa rejestracja na naszej stronie jest wymagana, ponieważ do każdego konta przypisywane są utworzone galerie. To sprawia, że w bardzo wygodny sposób użytkownik może zarządzać swoimi galeriami i konfigurować ich ustawienia.

Limit zdjęć został zwiększony do maksimum. Już nie musisz się ograniczać i wybierać kilku zdjęć. Dodatkowe koszty związane z wystawieniem i promowaniem produktu na Allegro i eBay’u odejdą w niepamięć! Twoja aukcja zyska unikatową galerię wysokiej jakości zdjęć oferowanego produktu. Galeria+ pozwala na publikację aż 20 zdjęć!

W odróżnieniu do zwykłej galerii, galeria+ zapamiętuje ustawienia danej galerii oraz konfigurację graficzną. Nowo utworzoną galerię bezpośrednio dodasz do aukcji. Wystarczy, że podasz link do aukcji allegro podczas tworzenia galerii! Dodatkowo możesz ustawić przypomnienie o usunięciu galerii, gdy sprzedasz produkt.

Zacznij oszczędzać na Allegro i skorzystaj z darmowych galerii Allegro na AlleFree.pl!